Do wygrania książka „Turystyka motocyklowa w praktyce” w wersji drukowanej.

Zasady:

1) Książka wraz z dedykacją będzie darowana jednej z pełnoletnich (wymóg formalny) osób, która skomentuje ten wpis albo wyśle e-mail na adres motopraktyka@gmail.com,  opisując co najmniej jedną kwestię, która podoba się na mojej stronie (blogu) MotoPraktyka.pl i jedną, która się nie podoba. Mile widziane sugestie i uwagi.

2) Wygra osoba, której opinię uznam za najbardziej konstruktywną w tworzeniu / ulepszeniu mojej strony MotoPraktyka.pl celem zwiększenia możliwości dotarcia do potencjalnych czytelników mojej książki.

3) Konkurs trwa do poniedziałku 2019-04-22 do godziny 19:00.

4) Ogłoszenie wyniku po 2019-04-22, godz. 20:00. (Po! Czyli równie dobrze np. dnia następnego.)

5) Za konkurs w 100% odpowiadam tylko ja, ja go finansuję, ja go sponsoruję.

6) Informacja RODO: informuję, że nie przetwarzam danych osobowych (bo mi się nie chce, nie mam możliwości technicznych i nie mam na to czasu). Osoba, która wygra zostanie poproszona o adres, pod który należy wysłać książkę. Imię, nazwisko lub nick wygrywającego będzie podany w wyniku.

7) Zamiast brać udział w konkursie, książkę można sobie kupić  w formie drukowanej lub elektronicznej na https://ridero.eu/pl/books/widget/turystyka_motocyklowa_w_praktyce/ lub w wielu dobrych księgarniach internetowych (jako e-book). Aby wyszukać książkę w internetowych wyszukiwarkach należy wpisać „Turystyka motocyklowa w praktyce”.

Pozdrawiam i życzę Wesołych Świąt oraz wszelkiej pomyślności.

Zachęcam do udziału i/lub udostępniania (najlepiej w grupach motocyklowych) albo oznaczania motocyklistów.

WYNIK:
Książkę wysyłam do Adama Górala.
Adam – dziękuję i pozdrawiam!
2019-04-23