„TURYSTYKA MOTOCYKLOWA W PRAKTYCE” zamiast „PRAKTYKA MOTOCYKLOWA, TURYSTYKA MOTOCYKLOWA PO DROGACH PUBLICZNYCH” to przełomowa zmiana, którą wprowadzam w związku z uwagami osób, które przeczytały i zrecenzowały roboczą wersję mojej książki.

Cieszę się, że Ci, którzy już przeczytali stwierdzili, że można wydawać „bo gorsze gnioty widzieli” ;). Niektórzy nawet stwierdzili, że książka „całkiem rzeczowa” a miejscami to nawet „zaskakująca” i „dowcipna”.

Uwaga dotycząca tytułu szczególnie mnie zainteresowała. Tytuł zmieniam, a najnowszy projekt okładki załączam do niniejszego wpisu. Głównym argumentem zmiany tytułu są trzy tajemnicze litery: SEO (od angielskiego „Search Engine Optimization”), czyli optymalizacja pod kątem wyszukiwarek internetowych. Znowu się czegoś nauczyłem 🙂

UWAGA: Każdy, kto do końca lutego 2019 roku zostanie sponsorem przez wsparcie mnie darowizną, jednocześnie podając w tytule przelewu swój e-mail, otrzyma podziękowania i wersję elektroniczną (w formacie EPUB) mojej książki o starym jeszcze tytule „PRAKTYKA MOTOCYKLOWA, TURYSTYKA MOTOCYKLOWA PO DROGACH PUBLICZNYCH” (EGZEMPLARZ AUTORSKI, NIE DO SPRZEDAŻY! Wersja przed korektą — dla korektorów, recenzentów, wydawców, dystrybutorów i sponsorów). Szczegóły do kontaktu i dokonania darowizny tutaj. Oferuję Wam możliwość udziału w wydaniu mojej książki przez przekazanie (do 2019-03-15) uwag i sugestii. Zastrzegam, że jeśli z uwagami się nie zgodzę, to nie będę ich uwzględniał.

Najnowszy projekt okładki mojej książki wygląda tak:

turystyka motocyklowa w praktyce - książka - okładka